07.06 Dni Otwarte Funduszy Europejskich w Muzeum AK

Oficjalne obchody VII edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich miały odbyć się w dniach 5-7 czerwca 2020 roku, jednak ze względu na sytuację epidemiczną w kraju zostały odwołane przez Organizatorów. Niemniej jednak, Muzeum AK pragnie przynajmniej w symbolicznym zakresie świętować to, co udało nam się osiągnąć dzięki dotacjom europejskim.

Muzeum swoją obecną siedzibę oraz wystawę stałą w aktualnej formie, zawdzięcza realizacji projektu MRPO 2007-2012 „Rewaloryzacja i adaptacja budynku przy ul. Wita Stwosza 12 w Krakowie, dla potrzeb Muzeum Armii Krajowej” w ramach dofinansowanemu z budżetu Unii Europejskiej w wysokości 28 986 804 zł.

W ramach planowanych Dni Otwartych Funduszy Europejskich, w niedzielę 07.06.2020 roku serdecznie zapraszamy do Muzeum AK na nieodpłatne zwiedzanie ekspozycji stałej. Od 1 czerwca jesteśmy ponownie otwarci dla Zwiedzających i cieszymy się, że także w tę niedzielę możemy Państwa zaprosić w progi naszej Instytucji.

Jednocześnie przypominamy o konieczności zapoznania się z Tymczasowym Regulaminem Zwiedzania oraz ze zmienionymi godzinami otwarcia Muzeum, podanymi w regulaminie oraz w osobnym komunikacie.