Nowa oferta edukacyjna Muzeum AK

Zespół Edukatorów w Muzeum AK z dreszczykiem emocji oczekuje na grupy młodych poszukiwaczy przygód, łamaczy szyfrów i tajemnic!
W nadchodzących miesiącach nasza oferta będzie opierać się na rozbudzaniu ciekawości i chłonięciu historii. Przygotowane przez nas zajęcia opierają się na maksymalnym zaangażowaniu dzieci i młodzieży w przebieg realizowanych zajęć. Reprinty dokumentów, oryginalny sprzęt używany podczas wojny i jego repliki oraz ciekawe wyzwania – to  wszystko czeka już od września w progach Małej AKademii.

Aby wspomóc pracę nauczycieli, nasz zespół wybrał do swojej stałej oferty zajęcia, które stanowią pełne uzupełnienie zagadnień realizowanych w nauczaniu historii w ramach obowiązującej podstawy programowej na każdym etapie edukacji szkolnej – od przedszkola po szkoły średniei branżowe. Proponujemy m.in. zajęcia ułatwiające zrozumienie roli symboli narodowych, poznanie najważniejszych postaci z historii XX wieku i ich losów podczas dziejowej zawieruchy, a także zrozumienie różnorakich aspektów życia codziennego mieszkańców naszego kraju podczas wojny.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:

Oferta edukacyjna 20212022

cheap mlb jerseyscheap nhl jerseyscheap jerseyscheap jerseyscheap jerseyscheap jerseyscheap jerseyscheap jerseyscheap jerseyscheap jerseys