Nowa oferta edukacyjna Muzeum AK

Zespół Edukatorów w Muzeum AK z dreszczykiem emocji oczekuje na grupy młodych poszukiwaczy przygód, łamaczy szyfrów i tajemnic! Nasza oferta opiera się przede wszystkim na rozbudzaniu ciekawości i chłonięciu historii. Przygotowane przez nas warsztaty opierają się na maksymalnym zaangażowaniu dzieci i młodzieży w przebieg realizowanych zajęć. Reprinty dokumentów, oryginalny sprzęt używany podczas wojny i jego repliki oraz ciekawe wyzwania – to  wszystko czeka już od września w progach Małej AKademii.

Aby wspomóc pracę nauczycieli, nasz zespół wybrał do swojej stałej oferty zajęcia, które stanowią pełne uzupełnienie zagadnień, realizowanych w nauczaniu historii w ramach obowiązującej podstawy programowej na każdym etapie edukacji szkolnej – od przedszkola po szkoły średnie i branżowe. Proponujemy m.in. zajęcia ułatwiające zrozumienie roli symboli narodowych, poznanie najważniejszych postaci z historii XX wieku i ich losów podczas dziejowej zawieruchy, a także zrozumienie różnorakich aspektów życia codziennego mieszkańców naszego kraju podczas wojny.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:

Oferta edukacyjna w roku szkolnym 2023/2024-prezentacja

Oferta-edukacyjna-2023-2024-opis

W razie pytań i chęci rezerwacji terminów zajęć zachęcamy do kontaktu z kasą Muzeum pod adresem mailowym rezerwacja@muzeum-ak.pl oraz pod numerem telefonu 12 41 00 796.