Muzeum AK otwarte od 9 lutego! Regulamin zwiedzania.

Z radością informujemy, że od 9 lutego br., z zachowaniem wszelkich zasad reżimu sanitarnego, Muzeum Armii Krajowej jest ponownie czynne dla Zwiedzających.

Zapraszamy we wtorki, piątki, soboty i niedziele w godzinach 11.00-18.00 (z wyłączeniem godziny między 13.00 a 14.00 na przerwę techniczną).

W związku z ponownym otwarciem zapowiadamy, że przez cały miesiąc, aż do 9 marca, możliwe będzie zakupienie wejściówek do naszego Muzeum w promocyjnej cenie 2 zł. Bilet specjalny będzie obowiązywał na wszystkie wystawy – stałe i czasowe.

Jednocześnie informujemy, że każdy Zwiedzający ma obowiązek zapoznać się z aktualnym regulaminem zwiedzania. W postaci poniższej grafiki przedstawiamy jego najważniejsze punkty.

Regulamin zwiedzania Muzeum AK w formacie PDF.

Bardzo cieszymy, że możemy znów gościć Państwa w naszych murach. Zapraszamy!