Letnie Warsztaty Edukacyjne 2020 pn. „Bohaterowie Polski Walczącej”

Wakacje z Muzeum AK!

Dzisiaj obchodzimy Dzień Dziecka, w związku z czym Muzeum AK pragnie poinformować swych najmłodszych Odbiorców i ich Rodziców, o zbliżających się Letnich Warsztatach Edukacyjnych 2020! W lipcu i sierpniu 2020 r., z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa, po raz kolejny wyruszymy szlAKiem bohaterów walki o polską niepodległość!

Letnie Warsztaty Edukacyjne odbędą się w terminach:

Turnus I: 6 – 10 lipca 2020 r. BRAK WOLNYCH MIEJSC

Turnus II: 13 – 17 lipca 2020 r. BRAK WOLNYCH MIEJSC

Turnus III: 3 – 7 sierpnia 2020 r. BRAK WOLNYCH MIEJSC

Turnus IV: 10 – 14 sierpnia 2020 r. BRAK WOLNYCH MIEJSC

Zajęcia trwać będą od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.30 do 15.30. Uczestnikami przedmiotowych zajęć mogą być dzieci w wieku 7-13 lat (uczniowie klas I – VI).

Jednym z Partnerów projektu jest Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami – po zakończeniu każdego z turnusów, organizowana będzie zbiórka charytatywna dla czworonożnych pupili, do której gorąco wszystkich zachęcamy! Spis potrzebnych produktów znajduje się w załącznikach. Przyjmowanie niniejszych produktów, będzie się odbywało do 14 sierpnia 2020 r. w gmachu Muzeum AK.

Dzięki wsparciu uzyskanemu z Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Kultura – Interwencje 2020”, które dofinansowało projekt „Bohaterowie Polski Walczącej”, koszt udziału w zajęciach wynosi 2 złote za dzień od uczestnika, tj. 10 złotych za pełny turnus. Powyższa kwota obejmuje również jeden posiłek dziennie (dwudaniowy obiad) oraz koszt dodatkowego ubezpieczenia.

Rodzice/opiekunowie dodatkowo ponoszą koszty przejazdów (komunikacją miejską, pociągiem, busami) Uczestników Letnich Warsztatów Edukacyjnych 2020 r., do instytucji współpracujących, na zajęcia plenerowe oraz do miejsc rekreacji. Szacowany koszt maksymalny wynosić będzie 100 zł w trakcie całego turnusu. Konieczne kwoty na pokrycie kosztów przejazdu Uczestnicy będą uiszczać w danym dniu. Nie należy tych środków wpłacać na konto Organizatora. Uczestnicy będą informowani o potrzebie zapewnienia środków na dzień przed przed planowanym wyjazdem.

Udział Uczestnika w zajęciach uzależniony jest od wyrażenia zgody rodziców/opiekunów na wykorzystanie i publikację wizerunku Uczestnika oraz przetwarzanie danych osobowych, na potrzeby realizacji zajęć – wzór zgody znajdą Państwo poniżej, w załącznikach.

Każdy turnus może liczyć maksymalnie 12 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń! Organizator będzie przyjmował w pierwszej kolejności zgłoszenia na cały turnus, możliwość dokonania zapisu dziecka na pojedyncze dni nastąpi w przypadku niewyczerpania puli wolnych miejsc.

Zapisów można dokonywać od 1 czerwca 2020 r. mailowo, na adres: rezerwacja@muzeum-ak.pl

oraz telefonicznie: 12 41 00 796 (Kasa Muzeum czynna od godz. 11:00)

za pomocą wypełnionej karty kwalifikacyjnej oraz formularza zgłoszeniowego – znajdą je Państwo poniżej, w załącznikach.

Przebieg Letnich Warsztatów Edukacyjnych odbędzie się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa, w zgodzie z obowiązującym reżimem sanitarnym – Muzeum AK zapewni maseczki, jak i dostęp do płynu dezynfekującego. Zespół prowadzący będzie ponadto dbał o regularną dezynfekcję przestrzeni muzealnych.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo w Regulaminie Letnich Warsztatów Edukacyjnych 2020, w załączniku poniżej – bardzo prosimy o zapoznanie się z nim.

Załączniki:

Regulamin Letnich Warsztatów Edukacyjnych 2020 r

Formularz zgłoszeniowy do Letnich Warsztatów Edukacyjnych 2020

Karta kwalifikacyjna Uczestnika wypoczynku

Obowiązek informacyjny

Spis-produktów-pierwszej-potrzeby-dla-KTOZ-akcja-charytatywna

Harmonogram zajęć LWE 2020

Serdecznie zapraszamy na wakacje z Muzeum AK!