Konkurs „Ferie zimowe z krakowskim pomnikiem historii”

START: piątek 31 stycznia 2020, godz. 10.00
KONIEC: niedziela 9 lutego 2020, godz. 23.59

Znajdź „obiekt” na terenie Krakowa, który upamiętnia wydarzenie/osobę/miejsce, związane z historią XX wieku. Zrób sobie zdjęcie z danym obiektem/przestrzenią. Sporządź w kilku zdaniach stosowną notkę (dokument Word) na temat wybranego przez Ciebie zagadnienia, ukazując jego historyczny kontekst. Całość wyślij na adres: mbrach@muzeum-ak.pl

Wyniki ogłosimy do 28 lutego 2020 roku – najciekawsze, najoryginalniejsze 3 zdjęcia z opisami nagrodzimy pakietami prezentowymi.  Zdradzimy, że znajdziecie w nich grupowe zaproszenie do muzealnej „Wsypy” – jedynego w swoim rodzaju pokoju zagadek. Nagrody będą do odbioru w kasie Muzeum AK.

Muzeum zastrzega sobie prawo do wykorzystania zwycięskich zdjęć w celach promocyjnych, w mediach społecznościowych.