Weź udział w grze terenowej w ramach Święta Rodziny Krakowskiej!

Już w najbliższą niedzielę 29 maja zapraszamy na tegoroczne obchody Święta Rodziny Krakowskiej. Proponujemy udział w naszej miejskiej grze terenowej „Krakowska Konspiracja”. Gwarantujemy dobrą zabawę i przy okazji poznanie wielu ciekawostek związanych z historią Krakowa podczas II wojny światowej. Gra będzie świetną alternatywą dla niedzielnego spaceru po mieście – idealna dla rodzin z dziećmi, par lub osób indywidualnych!
Wydarzenie będzie miało miejsce w niedzielę 29 maja br. od godziny 11.00. Gra rozpocznie się w siedzibie Muzeum AK przy ul. Wita Stwosza 12, a następnie poprowadzi po kilku lokalizacjach w centrum Krakowa. Uczestnicy będą korzystać z bezpłatnej aplikacji Explainit, którą należy pobrać na swój telefon i korzystać z niej podczas wykonywania zajęć.
Koszt udziału w grze to 2 zł/os.
Prosimy o dokonanie wcześniejszego zapisu pod adresem mailowym: rezerwacja@muzeum-ak.pl
Dla uczestników spaceru przygotowaliśmy ciekawe upominki, serdecznie zapraszamy do udziału!
Autor zdjęcia wykorzystanego w grafice: P. Krzan.