Promocja książki Mirosława Lewandowskiego

Promocja książki Mirosława Lewandowskiego


Instytut Historyczny nurtu niepodległościowego im. Andrzeja Ostoja Owsianego zaprasza na spotkanie poświęcone książce Mirosława Lewandowskiego Ludwik Muzyczka Benedykt.

Bohaterem książki jest zamieszkały po wojnie w Krakowie były legionista, szef Oddziału VIII Komendy Głównej AK i współzałożyciel Zrzeszenia “Wolność i Niezawisłość”, a także jeden z liderów konspiracji niepodległościowej w środowisku kombatanckim po 1956 roku.
Spotkanie odbędzie się w Muzeum Armii Krajowej w Krakowie (ul Wita Stwosza 12), I piętro – aula, 12 grudnia 2019 roku o godz. 12.00. Planowany czas trwania imprezy – 90 minut.
W Muzeum jest obecnie otwarta wystawa Zaczęło się w Krakowie… Pierwsze lata konspiracji  poświęcona Organizacji Orła Białego, której współzałożycielem był Ludwik Muzyczka.
W spotkaniu udział wezmą:
Piotr Makuła (kustosz Muzeum AK),
dr Wojciech Frazik (krakowski Oddział IPN),
Mirosław Lewandowski (autor książki).
Spotkanie poprowadzi red. Maciej Gawlikowski.

Organizatorzy ufundowali nagrody (z przeznaczeniem dla bibliotek) dla każdej szkoły,której uczniowie wezmą udział w spotkaniu, w postaci książek wydanych przez nasz Instytutu. Jedną z nich będzie książka poświęcona Ludwikowi Muzyczce.


cheap mlb jerseyscheap nhl jerseyscheap jerseyscheap jerseyscheap jerseyscheap jerseyscheap jerseyscheap jerseyscheap jerseyscheap jerseys