Oferta pracy w Muzeum AK

Muzeum Armii Krajowej im. gen. Emila Fieldorfa “Nila” w Krakowie ogłasza nabór na stanowisko pracy: referent ds. gromadzenia zbiorów – asystent.

Odpowiednie dokumenty (CV, list motywacyjny oraz oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych) należy składać w terminie do dnia 9 czerwca 2021 roku włącznie – osobiście w Sekretariacie Muzeum w godzinach 9.00-15.00, korespondencyjnie na adres: Muzeum Armii Krajowej im. gen. Emila Fieldorfa „Nila” w Krakowie ul. Wita Stwosza 12, 31-511 Kraków, w zamkniętej kopercie z dopiskiem: „Dotyczy naboru pracownika na stanowisko:  Referent ds. gromadzenia zbiorów – asystent” lub mailowo na adres: rekrutacja@muzeum-ak.pl. Znaczenie ma data wpływu do Muzeum. Aplikacje, które wpłyną po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane.

Szczegółowe informacje, w tym wymagania, zakres obowiązków, warunki pracy i treść oświadczenia, można znaleźć w załączonym pliku PDF.

Dołącz do Zespołu Muzeum AK!