Bezpłatna kawiarnia internetowa dla uchodźców z Ukrainy/Безкоштовне інтернет-кафе для біженців з України

⬇️ Українська версія нижче ⬇️
Całym sercem przyłączamy się do akcji pomocy uchodźcom z Ukrainy. Z przyjemnością informujemy, że od dzisiaj w naszym Muzeum działa specjalnie przygotowana kawiarnia internetowa, o wyposażeniu:
🖥 4 stanowiska komputerowe
🖨 drukarka
📧 bezpłatne Wi-Fi
☕️ kawa i herbata
👶 kącik malucha
Kawiarnia dostępna jest dla osób narodowości ukraińskiej w potrzebie, bez wcześniejszej rezerwacji. Korzystanie z przestrzeni i wyposażenia jest bezpłatne.
Dodatkowo oddajemy do dyspozycji salę konferencyjną na 100 osób w celu organizacji spotkań informacyjnych dla obywateli Ukrainy. Sala wyposażona jest w rzutnik, ekran, stoły i krzesła. Na czas trwania spotkań istnieje możliwość organizacji opieki nad dziećmi przez pracowników muzealnych. Rezerwacja sali możliwa jest pod numerem telefonu: 12 41 00 770 lub adresem email: biuro@muzeum-ak.pl
Skorzystanie z wymienionych opcji jest możliwe od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00, na ul. Wita Stwosza 12 (400 m od Dworca Głównego).
Ми всім серцем долучаємося до акції допомоги біженцям з України. Раді повідомити, що з сьогоднішнього дня у нашому музеї працює спеціально підготовлене інтернет-kав’ярня з наступним обладнанням:
🖥 4 комп’ютерні станції
🖨 принтер
📧 безкоштовний Wi-Fi
☕️ кава та чай
👶 Куточок малюка
Кав’ярня доступна для Українців також без попередньої резервації. Користування приміщенням та обладнанням безкоштовне.
Додатково пропонуємо конференц-зал на 100 осіб для організації інформаційних зустрічей для громадян України. Кімната обладнана проектором, екраном, столами та стільцями. На час зустрічей можлива організація догляду за дітьми працівниками музею. Забронювати номер можна за телефоном: 12 41 00 770 або електронною поштою: biuro@muzeum-ak.pl 📲
Скористатись з вище вказаних варіантів можна з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 16:00, вул. Віта Ствоша 12 (400 м від Центрального залізничного вокзалу).