26 maja Dzień Matki w Muzeum AK!

Historyczne warsztaty rodzinne „Podziemna gra”

Serdecznie zapraszamy na rodzinne zajęcia warsztatowe, które odbędą się w niedzielę 26 maja 2019 r. o godzinie 1130 w siedzibie Muzeum Armii Krajowej w Krakowie przy ul. Wita Stwosza 12. Będzie to znakomity sposób na wspólne i AKtywne spędzenie czasu.

W programie zwiedzanie fragmentów ekspozycji, warsztaty oraz gra terenowa. W trakcie zajęć przybliżone zostaną informacje na temat historii rodziny w minionym stuleciu. W sposób szczególny poruszona zostanie tematyka okupowanych ziem polskich i prowadzonej na tym obszarze działalności podziemnej. Na uczestników czekać będą liczne „konspiracyjne” zadania (m.in. wspólne szyfrowanie i wykonywanie plakatów). Zwieńczeniem zajęć będzie gra terenowa, która odbywać się będzie w podziemiach Muzeum.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc.

Zapisy pod adresem: rezerwacja@muzeum-ak.pl lub pod numerem telefonu: 12 410 07 96