fbpx
Tańszy bilet z programem #zwiedzajKrakow!

Tańszy bilet z programem #zwiedzajKrakow!


Weź udział w programie #zwiedzajKrakow w ramach ogólnopolskiej kampanii “Kraków nieodkryty”!

Akcja ma na celu zachęcenie mieszkańców i turystów do korzystania z uroków oraz bogatej oferty Krakowa. Ze względu na konieczność przeciwdziałania skutkom kryzysu, wywołanego przez pandemię, szereg instytucji publicznych umożliwia do 31 grudnia br. zwiedzenie swoich gmachów mieszkańcom Krakowa posiadającym Kartę Krakowską, Krakowską Kartę Rodziny N, Krakowską Kartę Rodzinną 3+ oraz turystom w ramach karty #zwiedzajKrakow.

Muzeum Armii Krajowej im. Emila Fieldorfa “Nila” w Krakowie jest jednym z partnerów tego programu. Oznacza to, że w tym czasie do zakupionych biletów zostanie naliczony 20-procentowy rabat.

Koordynatorem programu #zwiedzajKrakow jest Wydział ds. Turystyki Urzędu Miasta Krakowa przy współpracy m.in. Wydziału Komunikacji Społecznej UMK, Krakowskiego Biura Festiwalowego i Małopolskiej Organizacji Turystycznej. Szczegółowe informacje znajdują się na stronach krakow.pl oraz krakow.travel. Wykaz pozostałych instytucji, biorących udział w akcji dostępny jest tutaj.


cheap mlb jerseyscheap nhl jerseyscheap jerseyscheap jerseyscheap jerseyscheap jerseyscheap jerseyscheap jerseyscheap jerseyscheap jerseys