fbpx
Zapraszamy na Kurs Przewodnika po Muzeum Armii Krajowej

Zapraszamy na Kurs Przewodnika po Muzeum Armii Krajowej


Kurs Przewodnika będzie uprawniać do oprowadzania wycieczek po wystawie stałej oraz innych ekspozycjach naszego Muzeum. Zajęcia odbędą się w przestrzeniach Muzeum AK i przeprowadzą je pracownicy nasi pracownicy merytoryczni.

Przy okazji kursu zaplanowaliśmy spacer historyczny z aplikacją multimedialną ExplainIt – Krakowska Konspiracja, autorstwa zespołu muzealnego. Uczestników zapoznamy także z ideą Muzeum AK jako elementu Szlaku Twierdzy Kraków.

Kurs odbędzie się w dniach 27 i 28 marca (poniedziałek, wtorek) w godzinach 16.00-19.00. Egzamin teoretyczny i praktyczny zaplanowaliśmy na 5 kwietnia o godz. 16.00. Przewidywana odpłatność za udział w kursie od uczestnika to 150 zł.

W przypadku zainteresowania prosimy o zgłoszenie chęci udziału za pośrednictwem formularza. Zgłoszenia przyjmujemy do 15 marca.

Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do odwołania kursu lub przeniesienia go na inny termin w przypadku braku wystarczającej liczy zgłoszeń.

Kurs będzie prowadzony w języku polskim. Zapraszamy także obcokrajowców władających językiem polskim w stopniu umożliwiającym nabycie wiedzy i zdanie egzaminu.

Formularz rejestracyjny na kurs przewodników w Muzeum AK, marzec 2023 r. prosimy wysłać na adres: przewodnicymuzeumak@gmail.com.