Święto Rodziny Krakowskiej w Muzeum AK 23.05.2021

Muzeum Armii Krajowej im. gen. Emila Fieldorfa “Nila” w Krakowie serdecznie zaprasza na tegoroczne obchody Święta Rodziny Krakowskiej, które odbędą się w niedzielę 23 maja 2021 roku.

Oprócz możliwości indywidualnego zwiedzania ekspozycji stałych i czasowych, oferujemy również zajęcia edukacyjne skierowane do dzieci oraz usługi przewodnickie o konkretnych godzinach, bez dodatkowych opłat. Harmonogram:

11.00-12.30 – warsztaty „Czworonożni żołnierze” z grą wielkoformatową dla dzieci

13.00 – zwiedzanie z przewodnikiem dla dorosłych

16.00 – zwiedzanie z przewodnikiem dla grup familijnych

Udział w oprowadzaniu oraz w warsztatach jest możliwy wyłącznie po wcześniejszej rezerwacji pod adresem mailowym: rezerwacja@muzeum-ak.pl. Zgodnie z aktualnymi obostrzeniami, w każdej grupie może się znaleźć max. 25 osób.

Wstęp do Muzeum w tym dniu jest bezpłatny.

Do zobaczenia!

cheap mlb jerseyscheap nhl jerseyscheap jerseyscheap jerseyscheap jerseyscheap jerseyscheap jerseyscheap jerseyscheap jerseyscheap jerseys