Spotkanie z Małopolskim Konserwatorem Zabytków

18 czerwca br. o godz 14 w siedzibie Muzeum AK odbyło się spotkanie z Panem Janem Janczykowskim, Małopolskim Wojewódzkim Konserwatorem Zabytków. Poza dyrekcją ze strony Muzeum w spotkaniu uczestniczyli Panowie Prezesi: Ryszard Jurkowski (AIR – Jurkowscy Architekci Sp. z o.o.) i Jerzy Boruta (Przedsiębiorstwo Projektowania i Realizacji Inwestycji PROBADEX – KRAKóW).
Celem spotkania było przedstawienie elementów projektu wykonawczego w zakresie architektura – konstrukcja oraz opracowanego programu prac konserwatorskich dla uzyskania zezwolenia konserwatorskiego, ważnego i ostatecznego (układ urbanistyczny Twierdzy Kraków) wymaganego przez Wydział Architektury i Urbanistyki UMK i niezbędnego do wydania pozwolenia na budowę.