Nowy serwis edukacyjny AK-ademia Online!

Nowy serwis edukacyjny AK-ademia Online!


AK-ademia Online to serwis edukacyjny, stworzony przez Zespół Muzeum Armii Krajowej. Jego zadaniem jest umożliwienie każdemu odbiorcy przyswajania wiedzy historycznej w sposób zdalny – za pomocą warsztatów online, filmów, podcastów, e-wydawnictw oraz materiałów dydaktycznych. Multimedialna oferta edukacyjna Muzeum AK ma na celu poszerzenie zakresu działalności naszej instytucji, a także dotarcie w ten sposób do szerokiej publiczności online.

Platforma daje możliwość pobrania materiałów dydaktycznych w celu utrwalenia lub powtórzenia wiedzy, zdobytej w trakcie prowadzonych tematycznych warsztatów. Użytkownicy mają więc możliwość wyboru treści, jak i aktywnego korzystania z nich za pośrednictwem sieci. AK-ademia Online to miejsce, gdzie gromadzone będą wartościowe materiały, omawiające historię XX wieku, ze szczególnym uwzględnieniem dziejów Polskiego Państwa Podziemnego oraz Armii Krajowej.

Korzystanie z serwisu z pewnością ułatwi Odbiorcom przyswojenie wiedzy historycznej, która będzie przekazywana jednocześnie za pomocą słowa i obrazu. Dostęp do platformy oznacza niekonwencjonalne podejście do edukacji oraz urozmaicenie tradycyjnych metod przekazywania informacji. Warsztaty online, wzbogacone w przekazie o materiały graficzne i dydaktyczne, stanowią kompleksowe omówienie wybranych tematów, oddziałujące wszechstronnie na Użytkownika. Jednocześnie, publikowane treści opatrzone są również napisami, które umożliwiają korzystanie z platformy także osobom głuchym lub niedosłyszącym.

AK-ademia Online to innowacyjna platforma edukacyjna, gromadząca materiały historyczne, przygotowane przez Edukatorów Muzeum AK. Jakość przekazywanych treści, jak i umiejętne podejście do Odbiorcy, świadczy o wysokiej wartości tej multimedialnej oferty edukacyjnej, dostępnej dla każdego.

Zespół Muzeum serdecznie zachęca do korzystania z serwisu. Mamy nadzieję, że przygotowane treści wyjdą naprzeciw Państwa oczekiwaniom i potrzebom, a jednocześnie będą stanowić miejsce, do którego z zaufaniem będziecie Państwo powracać. Platforma jest dostępna pod adresem: www.akademia.muzeum-ak.pl

Projekt dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury, w ramach programu “Kultura w sieci”.


cheap mlb jerseyscheap nhl jerseyscheap jerseyscheap jerseyscheap jerseyscheap jerseyscheap jerseyscheap jerseyscheap jerseyscheap jerseys