29.01.2019 r. Nowa odsłona strony internetowej Muzeum AK

29 stycznia 2019 roku zaprezentowana została nowa witryna internetowa Muzeum AK wprowadzająca funkcjonalności XXI wieku do serwisu instytucjonalnego. Strona została uposażona w standardy zgodne z systemem WCAG 2.0, dzięki czemu dostęp do niej uzyskały osoby z niepełnosprawnością wzroku i słuchu. Transformacja strony internetowej Muzeum zwiększyła również zainteresowanie i ruch organiczny użytkowników, który ze średniej na poziomie ok. 6 tysięcy odwiedzających miesięcznie, wzrósł do obecnie generowanych ok. 30 tys. odwiedzin w skali miesiąca.

Wraz z nową stroną instytucja zaprezentowała nowy logotyp instytucjonalny oraz czcionkę, spójne z aktualną strategią identyfikacji i kreacji graficznej na stronie internetowej oraz w materiałach instytucji. Powstanie nowej witryny obrazuje rozwój i modernizację, jakie przeszliśmy na przestrzeni 20 lat, od momentu powołania Muzeum AK.