fbpx
29.01.2019 r. Nowa odsłona strony internetowej Muzeum AK

29.01.2019 r. Nowa odsłona strony internetowej Muzeum AK


29 stycznia 2019 roku zaprezentowana została nowa witryna internetowa Muzeum AK wprowadzająca funkcjonalności XXI wieku do serwisu instytucjonalnego. Strona została uposażona w standardy zgodne z systemem WCAG 2.0, dzięki czemu dostęp do niej uzyskały osoby z niepełnosprawnością wzroku i słuchu. Transformacja strony internetowej Muzeum zwiększyła również zainteresowanie i ruch organiczny użytkowników, który ze średniej na poziomie ok. 6 tysięcy odwiedzających miesięcznie, wzrósł do obecnie generowanych ok. 30 tys. odwiedzin w skali miesiąca.

Wraz z nową stroną instytucja zaprezentowała nowy logotyp instytucjonalny oraz czcionkę, spójne z aktualną strategią identyfikacji i kreacji graficznej na stronie internetowej oraz w materiałach instytucji. Powstanie nowej witryny obrazuje rozwój i modernizację, jakie przeszliśmy na przestrzeni 20 lat, od momentu powołania Muzeum AK.

 


cheap mlb jerseyscheap nhl jerseyscheap jerseyscheap jerseyscheap jerseyscheap jerseyscheap jerseyscheap jerseyscheap jerseyscheap jerseys