Muzeum AK nieczynne od 20 marca do odwołania

Informujemy, że zgodnie z nowymi rozporządzeniami w kraju Muzeum Armii Krajowej od 20 marca do odwołania pozostaje zamknięte. W tym czasie nie ma możliwości zwiedzania ekspozycji oraz dokonywania zakupów w Kasie Muzeum.

Zachęcamy do śledzenia na bieżąco informacji na naszej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych, gdzie będziemy podawać najbardziej aktualne wiadomości odnośnie ponownego otwarcia naszej instytucji, jak również naszej działalności online. Można nas znaleźć na Facebooku i Instagramie.

Dziękujemy za Państwa dotychczasową obecność w Muzeum i mamy nadzieję do zobaczenia już wkrótce!

cheap mlb jerseyscheap nhl jerseyscheap jerseyscheap jerseyscheap jerseyscheap jerseyscheap jerseyscheap jerseyscheap jerseyscheap jerseys