Letnie Warsztaty Edukacyjne 2021: „SzlAKami żołnierzy Armii Krajowej po Małopolsce”

UWAGA: nabór na LWE 2021 został zakończony.

Zapraszamy na wakacje z Muzeum AK: wyrusz razem z nami szlAKiem żołnierzy AK!

Pragniemy poinformować o tegorocznych Letnich Warsztatach Edukacyjnych „SzlAKami żołnierzy Armii Krajowej po Małopolsce”. W lipcu i sierpniu 2021 roku, poprzez zabawę i aktywność fizyczną, będziemy wspólnie poznawać historię bohaterów walki o polską niepodległość.

LWE odbywają się w terminach:

I turnus: 5 – 9 lipca 2021 r. (dla młodzieży szkolnej w wieku 10 – 13 lat) BRAK MIEJSC

II turnus: 12 – 16 lipca 2021 r. (dla dzieci w wieku 7 – 9 lat) BRAK MIEJSC

III turnus: 2 – 6 sierpnia 2021 r. (dla młodzieży szkolnej w wieku 10 – 13 lat) BRAK MIEJSC

IV turnus: 9 – 13 sierpnia 2021 r. (dla dzieci w wieku 7 – 9 lat) BRAK MIEJSC

Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.30 do 15.30. Miejscem ich rozpoczęcia i zakończenia jest w siedziba Muzeum AK, zlokalizowana przy ul. Wita Stwosza 12 w Krakowie. Uczestnikami przedmiotowych zajęć mogą być dzieci i młodzież w wieku 7-13 lat (uczniowie klas I – VI). Ilość miejsc dla uczestników jest ograniczona (max. 15 osób) i obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Dzięki wsparciu uzyskanemu z Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Kultura – Interwencje 2021”, koszt udziału w zajęciach wynosi 10 zł za jeden dzień uczestnictwa, czyli 50 zł za cały turnus, wraz z jednorazową opłatą w wysokości 100 zł. Powyższa kwota obejmuje jeden posiłek dziennie (dwudaniowy obiad), ubezpieczenie oraz dodatkowe koszty organizacyjne. Przyjmujemy zgłoszenia tylko na cały wybrany turnus.

Poniżej podajemy najważniejsze dokumenty, potrzebne do zapisu uczestnika na zajęcia, a także regulamin wydarzenia:

Regulamin Letnie Warsztaty Edukacyjne 2021

Formularz zgłoszeniowy Letnie Warsztaty Edukacyjne 2021

Karta kwalifikacyjna uczestnika wypoczynku

Harmonogram zajęć LWE 2021

Serdecznie zapraszamy na wakacje z Muzeum AK!

Zajęcia odbywają się pod patronatem Oddziału Instytutu Pamięci Narodowej w Krakowie.

cheap mlb jerseyscheap nhl jerseyscheap jerseyscheap jerseyscheap jerseyscheap jerseyscheap jerseyscheap jerseyscheap jerseyscheap jerseys