Letnie Warsztaty Edukacyjne 2021: „SzlAKami żołnierzy Armii Krajowej po Małopolsce”

Zapraszamy na wakacje z Muzeum AK: wyrusz razem z nami szlAKiem żołnierzy AK!

Pragniemy poinformować o otwarciu naboru na tegoroczne Letnie Warsztaty Edukacyjne „SzlAKami żołnierzy Armii Krajowej po Małopolsce”. W lipcu i sierpniu 2021 roku, poprzez zabawę i aktywność fizyczną, będziemy wspólnie poznawać historię bohaterów walki o polską niepodległość.

LWE odbywają się w terminach:

I turnus: 5 – 9 lipca 2021 r. (dla młodzieży szkolnej w wieku 10 – 13 lat) BRAK MIEJSC

II turnus: 12 – 16 lipca 2021 r. (dla dzieci w wieku 7 – 9 lat) BRAK MIEJSC

III turnus: 2 – 6 sierpnia 2021 r. (dla młodzieży szkolnej w wieku 10 – 13 lat)

IV turnus: 9 – 13 sierpnia 2021 r. (dla dzieci w wieku 7 – 9 lat) BRAK MIEJSC

Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.30 do 15.30. Miejscem ich rozpoczęcia i zakończenia jest w siedziba Muzeum AK, zlokalizowana przy ul. Wita Stwosza 12 w Krakowie. Uczestnikami przedmiotowych zajęć mogą być dzieci i młodzież w wieku 7-13 lat (uczniowie klas I – VI). Ilość miejsc dla uczestników jest ograniczona (max. 15 osób) i obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Dzięki wsparciu uzyskanemu z Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Kultura – Interwencje 2021”, koszt udziału w zajęciach wynosi 10 zł za jeden dzień uczestnictwa, czyli 50 zł za cały turnus, wraz z jednorazową opłatą w wysokości 100 zł. Powyższa kwota obejmuje jeden posiłek dziennie (dwudaniowy obiad), ubezpieczenie oraz dodatkowe koszty organizacyjne. Przyjmujemy zgłoszenia tylko na cały wybrany turnus.

Zapisy na Letnie Warsztaty Edukacyjne potrwają do 30 czerwca 2021 roku w siedzibie Muzeum AK przy ul. Wita Stwosza 12 lub elektronicznie pod adresem: rezerwacja@muzeum-ak.pl . Zapisu można dokonać tylko za pomocą wypełnionej karty kwalifikacyjnej oraz formularza zgłoszeniowego umieszczonych poniżej. Podpisane dokumenty można przesłać elektronicznie w formie skanów, wysłać pocztą lub przynieść osobiście.

Udział uczestnika w zajęciach uzależniony jest od wyrażenia zgody rodziców/opiekunów na wykorzystanie i publikację wizerunku uczestnika oraz przetwarzanie danych osobowych, na potrzeby realizacji zajęć. Prosimy również o zapoznanie się z regulaminem LWE 2021.

Regulamin Letnie Warsztaty Edukacyjne 2021

Formularz zgłoszeniowy Letnie Warsztaty Edukacyjne 2021

Karta kwalifikacyjna uczestnika wypoczynku

Harmonogram zajęć LWE 2021

Serdecznie zapraszamy na wakacje z Muzeum AK!

cheap mlb jerseyscheap nhl jerseyscheap jerseyscheap jerseyscheap jerseyscheap jerseyscheap jerseyscheap jerseyscheap jerseyscheap jerseys