Zmienione dni i godziny otwarcia Muzeum AK od 22.06.

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że ze względów bezpieczeństwa, w wyniku konserwacji systemu klimatyzacji, Muzeum będzie nieczynne w czwartek 2 lipca.

•••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••

Uprzejmie informujemy, że od 22 czerwca br. ulegają zmianie godziny i dni otwarcia Muzeum AK.

Nasza instytucja będzie czynna dla Zwiedzających: we wtorki, czwartki oraz w niedzielę w godzinach 11:00-13:00 i 14:00-18:00.

W poniedziałek, środę, piątek i sobotę Muzeum będzie nieczynne dla Zwiedzających.

Od godziny 13:00 do 14:00 będzie miała miejsce przerwa techniczna, co uniemożliwi Państwu w tym czasie wejście do budynku i zwiedzanie ekspozycji. Podane godziny otwarcia Muzeum będą obowiązywać do odwołania.

W tygodniu 15-21 czerwca Muzeum pozostaje czynne od poniedziałku do piątku, a także w niedzielę w godzinach od 11:00-13:00 oraz od 14:00-18:00

Serdecznie zapraszamy!