Zapraszamy na warsztaty w ramach Tygodnia Osób z Niepełnosprawnościami!

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne zwiedzanie z przewodnikiem oraz warsztaty historyczne, organizowane przez nasze Muzeum z okazji tegorocznych obchodów Tygodnia Osób z Niepełnosprawnościami “Kocham Kraków z Wzajemnością”. Zajęcia odbędą się w niedzielę 20 czerwca br. Poniżej prezentujemy harmonogram:

11.00 – zwiedzanie ekspozycji stałej i czasowej

13.00 – warsztaty “Czworonożni żołnierze”

15.30 – warsztaty z grą wielkoformatową “W okupowanym Krakowie”

Informujemy, że obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc na oprowadzanie i zajęcia. Prosimy kontaktować się w tej sprawie z Kasą Muzeum, pod adresem mailowym: rezerwacja@muzeum-ak.pl.

Budynek Muzeum AK jest w pełni dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami, w tym poruszających się na wózkach. Dla osób z niepełnosprawnością wzroku przygotowana została ścieżka zwiedzania z audiodeskrypcją oraz przedmiotami do dotykania. Osoby z niepełnosprawnością słuchu w czasie zwiedzania mogą skorzystać z filmów w Polskim Języku Migowym wraz z napisami.

cheap mlb jerseyscheap nhl jerseyscheap jerseyscheap jerseyscheap jerseyscheap jerseyscheap jerseyscheap jerseyscheap jerseyscheap jerseys