fbpx
Zajrzyj do Huty!

Zajrzyj do Huty!


Zapraszamy na wydarzenia, które odbędą się w naszym nowym oddziale – Muzeum Czynu Zbrojnego (os. Górali 23, 31-961 Kraków)❗️ W ramach nadchodzącej akcji „Zajrzyj do Huty” przygotowaliśmy liczne atrakcje.

📅Wszystkie poniższe wydarzenia odbędą się w sobotę 17 września w Muzeum Czynu Zbrojnego. Na ten dzień zaplanowaliśmy:

▶️Pokazy sztuk walki i samoobrony 🥷🥋

⏰W godzinach od 10:00 do 11:30 oraz od 14:00 do 15:30 odbędą się warsztaty instruktażowe sztuki walki krav maga i pogadanki na temat samoobrony. Zajęcia prowadzone będą przez żołnierzy z 5. Batalionu Dowodzenia. Zajęcia są przeznaczone dla dorosłych i dzieci od 6 roku życia. Cena 🎫: 2 zł od osoby.

▶️Zajęcia plastyczno-historyczne z ozdabianiem płóciennych toreb 🎨.

⏰W godzinach 10:00–15:00 (lub do wyczerpania materiałów) odbywać się będą zajęcia plastyczne o tematyce historyczno-patriotycznej. W czasie zajęć uczestnicy własnoręcznie ozdabiać będą materiałowe torby Cena 🎫: 2 zł od uczestnika.

▶️Warsztaty „Małopolanki w konspiracji”👩‍🦰👩👱‍♀️🕵️‍♀️

⏰W godzinach od 12:00–13:30 odbędzie się prelekcja pt. „Małopolanki w konspiracji”. W jej trakcie przybliżona zostanie rola kobiet w strukturach Armii Krajowej. Wspólnie odkrywać będziemy sylwetki wyjątkowych Małopolanek, które w czasie II wojny światowej w różny sposób stawiały czoła okupantom. Cena 🎫: 2 złote od osoby.

🖊Na powyższe wydarzenia obowiązują zapisy. Przyjmowane one będą 📧mailowo na adres: rezerwacja@muzeum-ak.pl lub 📞telefonicznie pod numerem 12 41 00 796