fbpx
Długie weekendy z Muzeum AK!

Długie weekendy z Muzeum AK!


Szanowni Państwo,

wychodząc w kierunku zgłaszanych nam potrzeb i oczekiwań, obserwując znaczące zainteresowanie ekspozycją Muzeum AK w okresie weekendowym, decyzją Dyrekcji i Zespołu instytucji, informujemy, że od piątku 24 lipca, Muzeum będzie otwarte dla Zwiedzających w dodatkowe dni: w piątki i soboty, w godzinach 11:00 – 18:00, a pozostanie zamknięte w dniach: poniedziałek, środa i czwartek.

W związku ze zmianą organizacji dni otwarcia instytucji oraz w nawiązaniu do niej, w czwartek 23 lipca Muzeum pozostanie zamknięte dla Zwiedzających.

Oczywiście w dalszym ciągu obowiązują regulacje tymczasowe związane z reżimem sanitarnym, w stosunku do których, wszystkie szczegóły znajdują się tutaj: https://muzeum-ak.pl/wydarzenia/muzeum-ak-czynne-dla-zwiedzajacych-od-1-czerwca-tymczasowy-regulamin-zwiedzania/

Cieszymy się mogąc zapewnić Państwu, że w każdy weekend, do końca wakacji (30 sierpnia), Muzeum pozostanie otwarte tak w soboty, jak i w niedziele, a w tygodniu, instytucja pozostaje czynna we wtorki i piątki.

Życzymy wielu dobrych wrażeń i zachęcamy do odwiedzin w dłuuugie weekendy :)!


cheap mlb jerseyscheap nhl jerseyscheap jerseyscheap jerseyscheap jerseyscheap jerseyscheap jerseyscheap jerseyscheap jerseyscheap jerseys