Oferta pracy w Muzeum AK

Muzeum Armii Krajowej im. gen. Emila Fieldorfa „Nila” w Krakowie ogłasza nabór na stanowisko specjalista ds. edukacji i promocji.

Odpowiednie dokumenty (CV, list motywacyjny oraz oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych) należy składać w terminie do dnia 14 maja 2021 roku osobiście w Sekretariacie Muzeum w godzinach 9:00 – 15:00, korespondencyjnie na adres: Muzeum Armii Krajowej im. gen. Emila Fieldorfa „Nila” w Krakowie ul. Wita Stwosza 12, 31-511 Kraków, w zamkniętej kopercie z dopiskiem: „Dotyczy naboru pracownika na stanowisko: Specjalista ds. edukacji i promocji” lub mailowo na adres: rekrutacja@muzeum-ak.pl. Znaczenie ma data nadania/ stempla pocztowego. Aplikacje złożone po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane.

Szczegółowe informacje, w tym wymagania, zakres obowiązków, warunki pracy i treść oświadczenia, można znaleźć w Biuletynie Informacji Publicznej Miasta Kraków.