Informacja dot. pracy Muzeum w związku z występowaniem koronawirusa na świecie.

W związku z potwierdzeniem w Polsce pierwszych przypadków koronawirusa prosimy o odpowiedzialne zachowanie podczas wizyty w Muzeum AK. Do tej pory nie zaobserwowaliśmy żadnych niepokojących sytuacji, ale Muzeum na bieżąco monitoruje tę kwestię.

Prosimy o spokojne podejście do zaistniałej sytuacji. Zgodnie ze wszelkimi informacjami przekazywanymi przez służby sanitarne, każdy odwiedzający powinien przede wszystkim indywidualnie dbać o higienę rąk i otoczenia.

Prosimy o zachowanie spokoju, prosimy na bieżąco śledzić komunikaty i wytyczne Światowej Organizacji Zdrowia (www.who.int), Głównego Inspektora Sanitarnego (www.gis.gov.pl) i Ministra Zdrowia- zapewniamy, że dostosujemy się do ich zaleceń.

Dyrekcja i Zespół Muzeum AK