Ankieta: sytuacja kultury w obliczu epidemii COVID-19.

Wydział Kultury i Dziedzictwa Narodowego UMK we współpracy z Małopolskim Instytutem Kultury przygotował ankietę, której celem jest zbadanie sytuacji podmiotów działających w obszarze kultury w obliczu kryzysu związanego z epidemią COVID-19, a także poznanie postulatów i rekomendacji środowiska w kwestii działań samorządu wspierających krakowską kulturę.

Zespół Muzeum przyłącza się do apelu oraz zachęca do pozostawienia Państwa – reprezentantów firm i podmiotów współpracujących z naszą instytucją – opinii, oraz do wypełnienia ankiety.

Celem tego badania jest zmapowanie całego obszaru krakowskiej kultury i porównanie sytuacji różnych grup. Dopiero zebranie takich danych pozwoli na przygotowanie programu wsparcia kompleksowego i odpowiadającego na realne problemy kultury. Dlatego głęboko liczymy, że nie zabraknie tu Państwa głosu. Głosu naszych przyjaciół, osób z którymi współpracujemy i niejednokrotnie realizujemy wspólne projekty.

Ankieta dostępna jest pod tym linkiem: