60+Kultura Weekend Seniora z Kulturą w Muzeum AK

Jesienią ubiegłego roku, Zespół Muzeum AK zapoczątkował realizację AKtywnej AKademii, która stała się naszą stałą ofertą skierowaną do Seniorów. Cykliczne spotkania organizowane nie tylko w naszej siedzibie, ale również w Klubach Seniorów oraz w ramach regionalnych Uniwersytetów Trzeciego Wieku, pozwoliły nam spotkać wielu wspaniałych ludzi, będących żywym przykładem na to, że jesień życia to wspaniały czas, który należy wykorzystać w 100%. W tym roku, w rocznicę powołania do życia AKtywnej AKademii, zapraszamy wszystkich zwiedzających 60+ do udziału w atrakcjach przygotowanych przez nasz Zespół, z okazji Weekendu Seniora z Kulturą 60+Kultura!

27 września, godzina 15.00 – kustosz Muzeum AK Piotr Makuła oprowadzi po wystawie Zaczęło się w Krakowie, ukazującej początki krakowskiej konspiracji

29 września, godzina 13.00 – inaugurująca nowy sezon „AKtywna Akademia”, tematycznie skoncentrowana wokół wydarzeń mających miejsce w Polsce we Wrześniu’39.