Muzeum AK w Leksykonie Tyle Miejsc

Leksykon Tyle Miejsc to wirtualny projekt, który stale powstaje i rozwija się między innymi dzięki dofinansowaniu w ramach programu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego “Kultura w sieci”.

To wyjątkowy zbiór niezapomnianych i wartych odwiedzenia miejsc w przestrzeni muzeów, galerii, skansenów, zamków, pałaców czy dworów. W ten łatwy sposób można dowiedzieć się najważniejszych informacji o prezentowanych ekspozycjach, a także zobaczyć najciekawsze obiekty danej instytucji kultury.

Muzeum Armii Krajowej im. Emila Fieldorfa “Nila” w Krakowie jest jedną z pierwszych opisanych w ramach projektu instytucji. Fragmenty naszej ekspozycji stałej, a także działalność online zostały zaprezentowane na stronie internetowej, a także na blogu, Twitterze, Instagramie i Facebooku Tyle Miejsc.

Serdecznie polecamy zapoznanie się z tą społeczną inicjatywą, a po krótkiej prezentacji Muzeum w serwisie zapraszamy do naszej siedziby!