Przewodnik „Śladami Armii Krajowej w Małopolsce”

Już jest! Mamy go! Ponad rok pracy, kilkanaście tras historycznych, piękne i zachwycające krajobrazy, a oprócz tego solidna dawka historii naszego regionu. Wszystko to zebrane i oddane Czytelnikom w formie wydawnictwa przewodnikowego pn.: Śladami Armii Krajowej w Małopolsce.

Przewodnik trafi do sprzedaży w niedługim czasie, a aby uprzyjemnić Państwu oczekiwanie, poniżej odnajdziecie wersję poglądową, stanowiącą zajawkę dla całości wydania.

Jak napisał jeden z redaktorów i szef Zespołu autorskiego, dr hab. Olgierd Grott, prof. UJ, kierownik Działu Historycznego Muzeum AK: Przewodnik skierowany jest do szerokiej i różnorodnej grupy odbiorców, poczynając od młodzieży szkolnej po seniorów, od pasjonatów historii po turystów niezorientowanych w skomplikowanych dziejach odwiedzanych terenów, od cywili, po wojskowych. Jednym słowem dedykowany jest osobom w różnym wieku i o różnych zainteresowaniach. Dzięki bogatej treści, jak i przejrzystemu rozmieszczeniu tematów na stronach przewodnika można z niego korzystać w różnoraki sposób w zależności od pomysłów na spędzenie czasu w terenie.

Mamy nadzieję, że wydawnictwo odnajdziecie Państwo jako pasjonujący sposób na zaplanowanie wspólnej, rodzinnej, lub samodzielnej wycieczki szlakami wyznaczonymi przez historyków Armii Krajowej, które mogą nie tylko zaskoczyć, ale przede wszystkim ująć wspaniałymi krajobrazami pięknego województwa małopolskiego.

Zakup przewodnika będzie możliwy w kasie muzeum, bądź wysyłkowo już dzisiaj.

By złożyć zamówienie na wysyłkę Przewodnika należy skierować na adres e-mail: rezerwacja@muzeum-ak.pl, wiadomość o chęci zakupu.

Cena promocyjna 1 egzemplarza wynosi 49,99 zł!

Wersja demo do pobrania w pliku.

Otwórz lub pobierz plik pdf:
przewodnik_ak_okl_ochtnica_barbara.pdf